MDC Dent Güzellik Felsefemiz

Güzellik Felsefemiz

“Her varlık güzeldir, ancak bu güzelliği herkes göremez.”

Konfüçyus

Konfüçyüs’ün bu sözü MDC Dent’teki güzellik felsefemizin bir özeti gibi düşünülebilir.

Bizler MDC Dent’te güzellik ve çirkinlik diye bir dualiteye inanmıyoruz. Daha çok ortada olan bir güzellik ile ortaya çıkarılmayı bekleyen bir güzellik ayrımına inanıyoruz.

Tıpkı efsanevi heykeltraş Michelangelo’nun dediği gibi, aslında her mermer bloğunun içinde bir heykel gizlidir. Ve heykeltraşın görevi o sanat eserini taşın içinden çıkarmaktır.

MDC Dent’te güzelliğin eşsiz olduğuna inanıyoruz. Dünyadaki insan sayısı kadar güzellik tanımı olduğu düşüncesiyle, işimizin, o güzelliği açığa çıkarmak olduğunu kabul ediyor, ve tüm sistemimizi bu görüş üzerine inşa ediyoruz.

İlk muayenemizden, sizi uğurlayana kadar yaşadığınız her anda, hayatınıza yaptığımız sanatsal dokunuşu hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Seramistlerimiz porselen bloklarını bir heykeltraş edasıyla şekillendiriyor ve onları usta ressamların tablolarına baktığı bir ruhla detaylandırıyorlar.

Doktorlarımız size bakarken sadece dişlerinizi değil, gülüşünüzün her detayını, yüzünüzün her hattını ve o gülüşün yaşam kalitenizdeki yerini hesaba katan güzellik mimarları gibi hareket ediyorlar.

Tüm ekibimiz tek vücut olmuş bir tango çifti gibi eşsiz bir harmoniyle çalışırken, müziğin verdiği ilhamla birbirlerini tamamlıyorlar. Ve sonuçta, gülüşünüz tamamlandığında sizleri bir hollywood starı edasıyla kliniğimizden uğurluyoruz.

MDC Dent’te güzelliğin bir potansiyel olduğuna ve onu açığa çıkaracak maharetli ellere ihtiyaç duyduğuna inanıyoruz.

Güzelliğinizin istediğiniz kadar görünür olmadığını mı düşünüyorsunuz, o zaman sizi de bir kahvemizi içip, sanat merkezimizde bu eşsiz deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Up
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday 09:00 - 18:30
Saturday 09:00 - 12:30
Sunday 09:00 - 12:30