MDC Dent Uzman Ekibi

"Estetik Diş Hekimliği" tek kişilik bir gösteriden ziyade, büyük bir ekibin ortaya koyduğu muhteşem bir müzikal gibidir.

Dr. Alper GÜRHAN

Son 20 yıldır estetik diş hekimliği ve genel diş hekimliği konusundaki tecrübemiz bize mükemmel sonuçların mükemmel şahıslar sayesinde değil muhteşem bir ekip yardımıyla ortaya konulduğunu gösterdi. Bu yüzden de ekibimizi çok kuvvetli tutmak birinci önceliğimiz oldu.

MDC Dent ailesinde insanın mutluluğunu esas alıyoruz. Profesyonel çalışma prensiplerimizi bir aile anlayışı ile birleştirmeyi hedeflediğimiz için, birçok çalışanımızla uzun yıllardır birlikte olmayı başardık. Çalışanlarımız mutlu olmazsa, hastalarımıza en iyi hizmeti veremeyeceğimizin, yani onları mutlu edemeyeceğimizin farkındayız.
Bu toplu mutluluk halini idame ettirmek için ekip ruhunu besleyen sosyal faaliyetlerimizi ve eğitimlerimizi MDC Dent ailesinin gelişiminin odak noktasına koyduk.

Bizimle gülümseyen her hastamızla birlikte MDC Dent ailesi büyüyor. Siz de bu ailenin bir ferdi olmak isterseniz, kapımız her zaman açık. Maksat yüzümüz gülsün.

Doktorlar

Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji
Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji
Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji
Diş Eti Estetiği ve İmplantoloji
Estetik Diş Hekimliği
Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji
Estetik Diş Hekimliği
Estetik Diş Hekimliği

Laboratuvar Ekibi & Teknisyenler

Teknisyenler
Up
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday 09:00 - 18:30
Saturday 09:00 - 12:30
Sunday 09:00 - 12:30